The fruit table! ๐ŸŒ๐Ÿ‰๐Ÿˆ $40 worth of fruit here. None are organic because I’m really watching my budget these days and I haven’t been able to find organic mangoes and watermelons. #fruit #801010 #811 #shopping #grocery #produce #vegan #veganshare #whatveganseat #budget #hcrv #lfrv #rawfood #rawvegan #bananagirldiet #bgdiet @bananagirldiet #gofruityourself #carbthefuckup #wiew #health #healthy

The fruit table! ๐ŸŒ๐Ÿ‰๐Ÿˆ $40 worth of fruit here. None are organic because I’m really watching my budget these days and I haven’t been able to find organic mangoes and watermelons. #fruit #801010 #811 #shopping #grocery #produce #vegan #veganshare #whatveganseat #budget #hcrv #lfrv #rawfood #rawvegan #bananagirldiet #bgdiet @bananagirldiet #gofruityourself #carbthefuckup #wiew #health #healthy

February, 26 2014
32 notes
Photo: HighRes
Tagged: #bgdiet #grocery #whatveganseat #shopping #veganshare #healthy #carbthefuckup #budget #produce #rawvegan #lfrv #fruit #gofruityourself #vegan #801010 #wiew #811 #hcrv #health #bananagirldiet #rawfood


Share with Twitter / Like This

  1. luluaddiction reblogged this from riceandraw
  2. bamboosha reblogged this from riceandraw
  3. its120pounds reblogged this from riceandraw
  4. rawnner reblogged this from riceandraw
  5. hothic-vulcan-nostalgic reblogged this from riceandraw
  6. justkennie said: Gimmmeeee the watermeloooon!!
  7. poppywillowmoores reblogged this from riceandraw
  8. tweedeevin reblogged this from riceandraw
  9. jesskilz said: Where do you live? Every watermelon I see is about 10 dollars right now :(
  10. riceandraw posted this
  1. luluaddiction reblogged this from riceandraw
  2. bamboosha reblogged this from riceandraw
  3. its120pounds reblogged this from riceandraw
  4. rawnner reblogged this from riceandraw
  5. hothic-vulcan-nostalgic reblogged this from riceandraw
  6. justkennie said: Gimmmeeee the watermeloooon!!
  7. poppywillowmoores reblogged this from riceandraw
  8. tweedeevin reblogged this from riceandraw
  9. jesskilz said: Where do you live? Every watermelon I see is about 10 dollars right now :(
  10. riceandraw posted this